Manchester United pas Camavingas!

Manchester United janë vënë në alarm pasi talenti i Rennes, Eduardo Camavinga deklaroi hapur se tashmë dëshiron largimin nga kjo skuadër.

18 vjeçari tashmë është i gatshëm për një largim nga Ligue 1 ku interesim për të ka shfaqur jo vetëm United mirëpo edhe skuadra si Real Madrid dhe Juventus, skuadra të cilat do ta bëjnë garën për shërbimet e tij shumë më interesante dhe çmimi i tij mund të pësojë rritje shkaku i kësaj gare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here