Vazquez larg rinovimit me Real Madrid!

Lucas Vazquez e ka pranuar edhe vet që tashmë është shumë larg për të rinovuar kontratën me skuadrën e Real Madrid.

Kontrata aktuale e 29 vjeçarit me Real Madrid përfundon në fund të këtij sezoni dhe largimi duket opsioni më i mundur.

Për shërbimet e sulmuesit spanjoll interesim të madh ka shfaqur skuadra e Milanit e cila verën e ardhshme ka shumë mundësi që të blejë kartonin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here