Manchester United dëshiron largimin e Pogbas!

Manchester United ka marrë vendim për të shitur Paul Pogban pas shkëndijave që dha në merkato agjenti i tij, Mino Raiola, raporton kështu The Sun.

Raiola deklaroi që francezi ishte pranë largimit pas ndeshjes që United humbi 3-2 kundër RB Leipzig, ndeshja që duhet ta fitonin dhe që pastaj u skualifikuan nga Champions.

Pas këtij vendimi gara për të pritet që të jetë shumë e ashpër ku Real Madrid dhe Juventusi janë dy skuadrat më favorite për transferimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here