Zidane do të largohet nga Real Madrid!

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fund të këtij sezoni për shkak se situata brenda skuadrës nuk duket shumë premtuese.

Diariogol raporton se Zidane kishte kërkuar transferimin e Paul Pogbas, Eduardo Camavingas dhe Sadio Manes mirëpo asnjëri prej këtyre objektivave nuk u arrit që të transferohej.

E përditshmja spanjolle raporton se Zidane do të largohet nga Real Madrid gjatë verës së ardhshme me një marrëveshje të përbashkët mes dy palëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here