Arsenal dhe Wolves në ndjekje të Maxi Gomez!

Skuadrat e Premier League, Arsenal dhe Wolves janë duke bërë gati ofertat për sulmuesin e skuadrës së Valencias, Maxi Gomez.

The Daily Mail raporton se Valencia është shprehur e gatshme për të shitur 24 vjeçarin për të siguruar fonde pas krizës ekonomike të shkaktuar nga COVID-19.

Gomez, një uruguajan, ka shënuar 3 gola këtë sezon në 10 ndeshje të La Ligas.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here