Lingard kërkohet nga Sheffield United!

Sheffield United është i interesuar për të huazuar Jesse Lingard gjatë janarit, raporton Manchester Evening News.

Ndeshja e vetme këtë sezon për Manchester United ka qenë në kupën Carabao gjë që dëshmon për formën shumë të dobët dhe krizën që po kalon futbollisti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here