Nuno do të kërkojnë zëvëndësuesin e Jimenez!

Bossi i Wolves, Nuno Espirito Santo ka sugjeruar për të gjetur një zëvëndësuesin për sulmuesin e lënduar Raul Jimenez gjatë këtij janari.

‘Duhet që të ribalancojmë skuadrën’- tha ai. ”Nuk më pëlqen aspak kjo situatë pasi kemi të lënduar njërin prej futbollistëve kryesorë të skuadrës”.

‘Merkatoja është e hapur edhe pak dhe të gjitha skuadrat kanë mundësi për përforcime dhe besoj se është një mundësi e mirë edhe për neve për të bërë një gjë të tillë nëse nevojitet’- përmbylli intervistën Nuno.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here