Marseille dëshiron Giroud!

Duket se Olivier Giroud do të vazhdojë karrierën në atdheun e tij.

Kjo për faktin që skuadra e Marseille i ka komunikuar Chelseas që është e interesuar për transferimin e tij, raporton Le 10Sport.

Skudra franceze është në kërkim të një sulmuesi në janar dhe nuk e përjashton mundësinë për të nënshkruar me sulmuesin francez të Bluve të Londrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here