Wolves rikthen vëmendjen tek Origi!

Wolves kanë rikthyer vëmendjen e tyre kah sulmuesi i Liverpool, Divock Origi pasi janë në kërkim për emër të ri në këtë repart, raporton kështu Calcio Mercato.

‘The Wanderers’ kanë një kohë të gjatë që janë duke e vrojtuar situatën e 25 vjeçarit në Anfield Road dhe tashmë janë të gatshëm për një ofertë që do ta ‘detyrojë’ Liverpoolin ta shesin atë.

Origi këtë sezon nuk ka vend në formacionin e Klopp pasi në repartin e sulmit tashmë janë plot 5 emra përveç tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here