Diego Costa do të largohet nga Atletico Madrid!

Duket se Atletico Madrid dhe Diego Costa do ti japin fund njëherë e mirë bashkëpunimin të gjatë në mes tyre.

Kjo pasi sulmuesi spanjoll ka vendosur që të mos e rinovojë më kontratën me Los Colchoneros.

Ai pritet që të largohet nga kjo skuadër gjatë këtij janari ose verës së ardhshme nëse këtë dimër nuk ka oferta për të.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here