United rivalizon me Liverpool për Kabak!

Mbrojtësit turk mund ti rritet çmimi deri në 25 milionë funta.

Manchester United mesa duket ka vendosur që të duelojë me Liverpool për shërbimet e mbrojtësit të Schalkes, Ozan Kabak, raporton Daily Mail.

20 vjeçari po shihet tek United si partneri ideal për Harry Maguire dhe mund të transferohet për 25 milionë funta për shkak të problemeve financiare të skuadrës gjermane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here