Greenwood pranë një marrëveshje të re me Manchester United!

Sulmuesi anglez do të nënshkruajë një kontratë të re në Old Trafford.

Mason Greenwoodit do ti ofrohet një kontratë e re nga Manchester United, raporton kështu Fabrizio Romano.

Sulmuesi anglez ka pasur një fillim të vështirë këtë sezon mirëpo talenti i tij mbetet i padiskutueshëm dhe për këtë arsye United ka vendosur zgjatjen e kontratës së tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here