Liverpool pas Bremer të Torinos!

The Reds i kanë vënë syrin një tjetër mbrojtësi.

Liverpool ka shprehur interesim të madh për transferimin e qendër-mbrojtësit të Torinos, Gleison Bremer, sipas raportimeve të Corriere Granata.

Everton, Fulham dhe vetë skuadra e Klopp tentuan transferimin e Bremer edhe gjatë verës që lamë pas mirëpo pa sukses.

Mirëpo Jurgen Klopp nuk e ka ndërmend të ndalet gjatë janarit pasi transferimi i një mbrojtësi të ri është rrënjësore për të ardhmen e sezonit të skuadrës së tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here