Arsenali kompleton transferimin e Rekik

Arsenali ka kompletuar goditjen e parë për merkaton e janarit.

Topçinjtë kanë arritur marrëveshje me Hertha Berlin, për transferimin e Omar Rekik.

Arsenali është në kërkim të një qendërmbrojtësi për një kohë të gjatë dhe Arteta beson se Rekik është përforcimi i duhur.

Rekik ka luajtur tetë ndeshje këtë sezon dhe ka realizuar një gol.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here