Pas Jovic, një tjetër transferim i dështuar largohet nga Reali

Eder Militao është një tjetër futbollist që pritet të largohet nga Reali brenda këtij muaji.

Militao u transferua te Reali në vitin 2019 nga Porto, mirëpo 22-vjeçari nuk ka arritur të lërë gjurmë në Santiago Bernabeu.

Braziliani ka luajtur vetëm në tri ndeshje këtë sezon dhe dëshiron largimin nga Reali.

Los Blancos janë të gatshëm ta lënë të lirë dhe mbetet ta shohim se ku do ta vazhdojë karrierën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here