Arsenal synon transferimin e Netos

Braziliani mund të duelojë me Lenon për pozitën e titullarit.

Siç raporton Sky Sports, Arsenali ka shfaqur interesim për portierin e dytë të Barcelonës, Neto.

Topçinjtë nuk janë të kënaqur me paraqitjet e Lenos dhe e shohin Neton si një përforcim ideal. Arsenali synon huazimin e Netos me obligim blerjeje pas përfundimit të sezonit.

Gjatë mungesës së Ter Stegen, Neto ka bërë paraqitje të mira te Barcelona dhe përveç Arsenalit, interesim ka shfaqur edhe Juventusi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here