Barcelona refuzoi 150 milionë euro për Fatin nga Manchester United!

Sulmuesi spanjoll ishte shënjestër e Manchester United gjatë verës së kaluar mirëpo largimin e tij nuk e lejoi të ndodhë skuadra e Barcelonës.

Barcelona në këtë mënyrë kishte refuzuar një ofertë prej 150 milionë eurosh që kishte ardhur në drejtim të  tyre nga Djajtë e Kuq për Ansu Fatin, të paktë kështu raporton Mundo Deportivo.

Klubi ka bërë të ditur që në shitje nuk do jenë edhe dy talentet e skuadrës Pedri dhe Francisco Trincao për të cilët kishte shfaqur interesim skuadra e Bayern Munich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here