Klopp me sytë nga merkatoja e janarit!

Jurgen Klopp është i gatshëm që të shtyejë skuadrën e Liverpoolit që të investojë fuqishëm në merkaton e janarit që po afrohet, raporton Express Sport.

The Reds po rishikojnë pozitat e tyre pasi me humbjen e mbrëmshme 0-2 kundër Atalantas, ka bërë që trajneri gjerman të mendoj përsëri për mbrojtjen e tij.

Dëmtimi serioz i Virgil Van Dijk ka bërë që mbrojtja e Liverpoolit të çaloj dhe të krijohen hapësira të mëdha për skuadrat kundërshtare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here