Saliba i dëshpëruar që të largohet nga Arsenal!

William Saliba është i gatshëm që të lërë pas një kontratë të majme tek Arsenal pasi dëshpërimit kërkon largimin nga Topçinjtë, raporton Canal Plus.

Francezi ka arritur në Emirates Stadium vetëm verën e kaluar mirëpo dështoi që të sigurojë një vend titullari tek skuadra e Mikel Artetas dhe tashmë ka filluar që të kërkoj një skuadër të re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here