Arsenal has në konkurencë për Diawara!

Arsenalit i është bashkuar në garë edhe West Ham dhe Leicester në garën për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Romës, Amadou Diawara, raporton LaRoma42.

Raportohet se një ofertë prej 15 milionë funtash është e mjaftueshme për të bindur përfaqësuesin e Guineas që të transferohet në Premier League gjatë këtij janari.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here