Alioski nuk ka të ndalur, shënon një supergol ndaj WBA (VIDEO)

Ezgjan Alioski po vazhdon me formën e tij të mirë te Leeds United.

28-vjeçari shënoi një super gol ndaj WBA dhe ky ishte goli i tij i dytë në Premier League me fanellën e Leeds United.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here