Formacionet zyrtare: Manchester United – Wolves

Manchester United është nikoqir i Wolverhamton Wanderers për takimin që luhet në gjiron e 16-të në Ligën Premier.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare në ndeshjen që fillon në ora 21:00 në Old Trafford.

Për këtë sfidë, Djajtë e Kuq do të jenë pa Phil Jones dhe Marcos Rojo që janë të lënduar.

Formacioni startues i Manchester United: e Gea, Wan-Bissaka, Bailly, Maguire, Telles, Matic, Fernandes, Pogba, Greenwood, Rashford, Cavani.

Formacioni startues i Wolves: Patricio, Hoever, Kilman, Coady, Ait-Nouri, Saiss, Moutinho, Neves, Vitinha, Traore, Neto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here