E bujshme, Liverpooli synon transferimin e Ramosit

Lajm bombastik nga Spanja!

Zërat për largimin e Ramos nga Reali sa vijnë e shtohen. 34-vjeçari nuk po gjen gjuhë të përbashkët me Perezin për rinovimin e kontratës.

Siç qëndrojnë punët tani, Ramos do të largohet nga Reali në fund të sezonit si lojtarë i lirë, ndërsa interesimi për të nuk mungon aspak.

El Chiringuito, raporton se në garë për transferimin e Ramos është futur edhe Liverpooli.

Reds janë të interesuar për shërbimet e spanjollit dhe do të tentojnë afrimin e tij verën e ardhshme me kosto zero.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here