Edouard i lumtur për një lëvizje të madhe!

Odsonne Edouard është shumë i lumtur që po pret një transferim për një shumë të madhe parash nga skuadra e Celtic, raporton kështu Football Insider.

Skuadra skoceze kohëve të fundit i ka ulur pothuajse përgjymë çmimin e tij për të rritur sa më shumë që të jetë e mundur konkurencën për të në merkato.

Leicester City dhe Arsenal janë deri më tani skuadrat që kanë shfaqur interesimin më të madh për blerjen e shërbimeve të 22 vjeçarit i cili më herët ishte edhe nën radarët e skuadrës së Milanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here