Chelsea gati për të shkarkuar Lampard!

Në rast se sot Chelsea do të humbasë në ndeshjen kundër skuadrës së Leicester atëherë Frank Lampard do të shkarkohet nga drejtuesit e skuadrës së Chelseas.

Legjenda e Bluve të Londrës është duke u përballur me një presion të madh për shkak të shpenzimeve të mëdha në merkato dhe këta futbollistë deri më tani nuk kanë arsyetuar aspak shifrat marramendëse të shpenzuara për ta.

Ndeshja e sotme do të jetë një finale e vërtetë për Lampard ndërsa nga ana tjetër skuadra londineze akoma nuk ka gati  ndonjë emër të ri në rast të shkarkimit të tij pas ndeshjes kundër Leicester.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here