E bujshme: Raiola ia ofron Pogban rivalëve të United

Paul Pogba te rivalët e përjetshëm të United? 

Le10Sport, raporton se Mino Raiola ia ka ofruar Paul Pogban rivalëve të United, Liverpoolit.

Pogba është futur në vitin e fundit të kontratës me Djajtë e Kuq dhe dëshiron largimin nga Old Trafford.

Francezi është i lidhur me një transferim te PSG, mirëpo klubet nuk po arrijnë të gjejnë gjuhën e përbashkët.

Për të ndezur edhe më tepër merkaton, Raiola ia ka ofruar Pogban Liverpoolit në mënyrë që United të pranojë ofertën e PSG.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here